Тимошенко викрила владу в підміні текстів законів Держбюджету та податкової реформи

Лідери фракцій «Батьківщини» і Радикальної партії зажадали провести перевірку невідповідностей в текстах законів про державний бюджет на 2015 рік і змін до податкового кодексу
Depo.Влада
12 січня 2015 12:07
ФОТО: depo.ua
Тимошенко викрила владу в підміні текстів законів Держбюджету та податкової реформи
Тимошенко викрила владу в підміні текстів законів Держбюджету та податкової реформи

Як передає кореспондент depo.ua, під час погоджувальної ради Юлія Тимошенко повідомила про те, що «надрукований текст держбюджету і податкових законів не відповідають тому, що було проголосовано в залі».

За її словами, під час розгляду бюджету, зокрема, було домовлено про те, що уряд 1 липня розгляне питання про індексацію соціальних стандартів, які залишилися на рівні 2013 року.

«Але це не було відображено в бюджеті», - підкреслила Тимошенко, додавши, що аналогічна ситуація сталася з децентралізацією закупівлі медичних препаратів, які за домовленостями, озвученими в залі, повинні були проводитися місцевими бюджетами.

В свою чергу, лідер Радикальної партії Олег Ляшко також звернув увагу на ситуацію з заміною тексту документів, назвавши це фальсифікацією. Після чого зажадав перевірки і покарання винних.

Як повідомляв depo.ua, Верховна Рада прийняла державний бюджет на 2015 рік в ніч на 29 грудня. При цьому іншими законами депутати урізали частину пільг для населення. Деякі парламентарі заявили, що не голосували за документ, оскільки навіть не бачили його тексту. 31 грудня 2014 року Закон про держбюджет на 2015 рік підписав Президент України Петро Порошенко.

28 грудня після тривалих консультацій Верховна Рада проголосувала за додатковий імпортний збір до 2016 року, а також внесла зміни до Податкового кодексу.