Тимошенко такі вирішила залишитися в коаліції і звільнити уряд

"Батьківщина" залишатиметься в коаліції, але вимагає звільнення уряду
Depo.Влада
12 вересня 2015 14:00
ФОТО: depo.ua

Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко, виступаючи на з'їзді ВО "Батьківщина", який проходить в Києві, передає depo.ua.

Голова фракція зауважила, що у "Батьківщини" багато претензій до коаліції, "багато претензій до найбільших двох партій, які, на наш погляд, формують абсолютно помилкову соціально-економічну стратегію. Але, коли говорять про "золоту акцію" "Батьківщини" щодо руйнації проєвропейської демократичної коаліції, то я хочу сказати: ми не торгівці акціями і ми - не політичний ломбард, який буде використовувати під час війни такий сильний інструмент. Ми з вами - державники, патріоти, відповідальні і професійні люди. Ми будемо боротися як із зовнішнім агресором, так і з усім безглуздям, який відбувається всередині коаліції", - запевнила Юлія Тимошенко.

Вона нагадала: "Коли ми об'єднувалися в коаліцію, ми обіцяли підставити владі плече, але ми точно не обіцяли заплющити очі і прикусити язик, якщо ми бачимо корупцію, яка захлинула сьогодні всі високопосадові владні кабінети. Якщо ми на це заплющимо очі і якщо ми по це припинимо в голос говорити, то ми будемо співучасниками і тими, хто покриває корупцію".

"Якщо важка артилерія вбиває людей, корупція вбиває надію нації, вбиває нашу перспективу, вбиває наших союзників, які хочуть нам допомогти", - зауважила політик, зазначивши, що коаліція має існувати, але уряд повинен бути терміново замінений.

"Ми не можемо покладатися на уряд, який сьогодні має 1,5% довіри суспільства, хоч здатен, має сили провести справжні чіткі реформи. Не можна з таким рівнем довіри ці реформи проводити. Нам потрібен в існуючій коаліції новий, сильний, патріотичний, професійний уряд. І я думаю, що коаліція розуміє це і обов'язково це зробить", - зазначила Тимошенко.

Нагадаємо, раніше фракція "Батьківщина" вже вимагала поставити свої законопроекти в порядок денний, інакше вона буде наступною, хто вийде з коаліції.

Мітки: тимошенко