Тимошенко та Ляшко стали єдиною політсилою в парламенті

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко та голова ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко своїми популістичними заявами займають деструктивну позицію та працюють разом як єдина політична сила
Depo.Влада
29 вересня 2016 20:37
ФОТО: depo.ua

Про це у коментарі одному з українських телеканалів заявив народний депутат України, перший заступник голови фракції Блок Петра Порошенка Ігор Кононенко, передає depo.ua.

"Сьогодні Верховна Рада ухвалила дійсно дуже важливе рішення щодо понад 30 суддів. В першу чергу, тих, які звинувачувалися у протиправних діях щодо активістів Майдану. Це рішення було би неможливе без позиції нашої фракції. По всім голосуванням – і це можна подивитися та порахувати на сайті Верховної Ради – 40% голосів дала фракція Блоку Петра Порошенка", – заявив Ігор Кононенко, коментуючи результати голосування у парламенті.

Також він підкреслив, що сам особисто голосував по всіх постановах.

"Стосовно звинувачень Ляшка та Тимошенко. Cьогодні вони показали, що працюють як єдина політична сила щодо популізму та деструктивної позиції на основі безпідставних звинувачень. Що ж стосується прийнятих рішень та фактів, то можна відкрити сайт Верховної Ради і подивитися, які рішення і завдяки яким політичним силам були прийняті", - наголосив народний депутат України.

Відповідаючи на запитання ведучої, чи зможуть звільнені судді оскаржувати ці рішення у Європейському суді з прав людини, Ігор Кононенко сказав, що, на жаль, позови можуть бути. На думку нардепа, саме представники вищеназваних політичних сил і спровокували ці можливі звернення суддів до ЄСПЛ та можливі негативні рішення не на користь України.

Нагадаємо, сьогодні після голосування за відставку "майданівських суддів" лідери парламентських фракцій Юлія Тимошенко та Олег Ляшко одноголосно звинуватили депутатів від Блоку Петра Порошенка в тому, що від пропрезидентської фракції начебто було замало голосів за голосування про відставку суддів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада