Тимошенко ініціює позачергове засідання Ради через "газовий" закон

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко ініціювала скликання позачергового засідання Верховної Ради для розгляду закону про зниження рентної плати на видобуток газу і зниження тарифів
Depo.Влада
13 жовтня 2015 10:42
ФОТО: depo.ua

Про це Тимошенко заявила сьогодні на брифінгу у Верховній Раді, передає кореспондент depo.ua.

Вона звернулася до спікера парламенту Володимира Гройсмана з вимогою скликати позачергове засідання в кінці цього – максимум на початку наступного тижня.

"Що це за політика субсидій? Народні депутати, які роз’їхалися на три тижні і залишили людей з тими тарифами, які не обґрунтовані і знищують цілі родини, – це недопустимо. Тому наша політична команда, спирають на 83 статтю Конституції, яка передбачає, що 150 депутатів можуть скликати позачергову сесію, хоче ініціювати позачергову сесію для розляду закону про зниження рентної плати на газ і як наслідок зниження ціни на газ і тепло", - заявила Тимошенко.

Лідер "Батьківщини" також повідомила, що звернеться з відповідною пропозицією до фракції БПП. "Я також звертаюся персонально до президента, як гаранта Конституції, щоб він дав команду своїй фракції, щоб вона ініціювала проведенення позачергового засідання Ради", - сказала Тимошенко.

Вона додала, що ухвалення відповідного закону дозволить зменшити тарифи на 24%.

Нагадаємо, що 6 жовтня Верховна Рада України проголосувала у першому читанні за законопроект Юлії Тимошенко №2835 про зниження ренти на видобуток українського газу.

.

Останні новини політики читайте у рубриці Вл