Тимошенко розхитуватиме ситуацію разом з Ахметовим

Розхитуванням ситуації в Україні навколо питання індексування пенсій та зарплат разом з Юлією Тимошенко будуть займатися профспілки, пов‘язані з олігархами Ринатом Ахметовим та Дмитром Фірташем
Depo.Влада
15 червня 2015 18:00
ФОТО: depo.ua
Тимошенко розхитуватиме ситуацію разом з Ахметовим
Тимошенко розхитуватиме ситуацію разом з Ахметовим

Сьогодні політсила Юлії Тимошенко на Погоджувальній раді у парламенті розпочала нову політичну гру навколо тарифів на комунальні послуги. Як уже писав depo.ua, гра Тимошенко направлена на розхитування ситуації, призначення дострокових виборів та отримання Юлією Володимирівною прем‘єрського крісла. Союзниками Юлії Володимирівни в цій боротьбі опинилися колишні регіонали Ринат Ахметов та Дмитро Фірташ.

Так, сьогоднішнє засідання погоджувальної ради відбувалося під акомпонемент пікету поки не надто чисельної акції протесту Незалежної профспілки гірників України. Як написав на власній сторінці у "Фейсбуці" керівник цієї профспілки Михайло Волинець, це був лише початок. Завтра під час засідання парламенту його профспілка обіцяла більш масові акції під стінами Верховної Ради.

"Завтра на 9:30 ідемо під стіни Верховної Ради. Хоча невідомо чим закінчиться зустріч з спікером і чи почують вимоги профспілок", - розкрив свої плани Волинець.

Те, що Волинець є людиною Рината Ахметова і "незалежна" профспілка гірників працює в інтересах донецького олігарха, факт добре і давно відомий. Після початку війни на Донбасі, коли Ахметова почали звинувачувати у фінансуванні терористів, саме Волинець був мало не головним адвокатом олігарха, публічно вибілюючи Рината Леонідовича.

Тимошенко розхитуватиме ситуацію разом з Ахметовим - фото 1

"На підприємствах Ахметова не возили людей на мітинги сепаратистів... працівники підприємств Ахметова не воюють на боці сепаратистів... Ахметов не фінансує структури сепаратистів...", - ось лише кілька цитат з минулорічних виступів Волинця.

Але крім цього, не треба забувати, що з 2002-го по 2012 рік Волинець був нардепом від Блоку Юлії Тимошенко, і посідав аж ніяк не останні місця в її списку.

Ще однією "пролетарською" силою, що допомагатиме Тимошенко розхитувати ситуацію у країні буде Федерація профспілок України, який буквально кілька днів тому провів пікетування Кабміну Яценюка з тими ж вимогами, що і Тимошенко - зниження комунальних тарифів, індексація пенсій та зарплат з 1 липня. Тоді на заході відзначилася відома захисниця знедолених, екс-регіоналка Наталія Королевська, яку до речі також пов‘язують і з Ринатом Леонідовичем.

Не варто також і забувати, що профспілкові організації в Україні пов‘язані з ще одним одіозним олігархом Дмитром Фірташем, який є головою Федерації роботодавців України та має певний вплив на Федерацію профспілок України.

Отже, виходить так, що зараз на Юлію Володимирівну грають ті самі олігархи, полум'яним борцем з якими вона завжди себе позиціонувала.