Тимошенко просить Порошенка змилуватися над її кривдниками з колонії

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко звернулася до президента України Петра Порошенка з проханням помилувати екс-працівників Качанівської колонії Андрія Коваленка та Андрія Парамея, яких нещодавно було засуджено до 3 років ув’язнення за фізичне насильство до неї
Depo.Влада
4 лютого 2016 14:01
ФОТО: depo.ua

Про це Тимошенко повідомила у промові на Міжнародному ланчі в рамках заходів Національного молитовного сніданку з президентом США у Вашингтоні, передає depo.ua з посиланням на прес-службу партії.

Серед іншого лідер "Батьківщини" згадала події 20 квітня 2012 року, коли співробітники Качанівської колонії, застосовуючи грубе фізичне насильство, перевозили її до лікарні.

"Фізичний біль, приниження, ненависть, безсилля – це все викликало бажання помсти за моє понівечене життя, за страждання моєї літньої матері, за смерть батька, за щоденні сльози моєї доньки. Зараз мені це неприємно згадувати, але в той момент я справді хотіла покарання для цих людей", – розповіла Тимошенко учасникам зібрання.

Однак вона стверджує, що, дізнавшись про винесені судом вироки колишнім тюремникам, відчула не задоволення, а "глибокий сум і почуття провини, що люди, у яких є родини, діти, батьки, хай справедливо, але в тому числі й через мене опинилися за ґратами і що продовжилося це коло ненависті, ворожнечі, зла".

Нагадаємо, що суд визнав працівників Качанівської колонії винними у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення службових повноважень, скоєне групою осіб). При цьому суд врахував розкаяння Парамея та пішов на зустріч захисту Тимошенко, який просив пом’якшити йому покарання.

Колишній заступник начальника колонії Андрій Коваленко, крім 3 років реального ув’язнення, отримав такі додаткові покарання: позбавлення спеціального звання підполковника, позбавлення права обіймати посади в пенітенціарній службі терміном на 3 роки, штраф у розмірі 8,5 тис. грн.

Колишній начальник охорони Качанівської колонії Андрій Парамей, який отримав 3 роки позбавлення волі умовно, отримав наступні додаткові покарання: заборона обіймати посади у пенітенціарній системі протягом 3 років, позбавлення спеціального військового звання, штраф у розмірі 8,5 тис. грн.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад