Тимошенко пропонує нову Конституцію для спасіння України

В Україні потрібно розробити і затвердити принципово нову Конституцію
Depo.Влада
12 лютого 2016 12:42
ФОТО: depo.ua

Про це на спільному брифінгу з екс-головою СБУ Валентином Наливайченком заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, передає depo.ua.

"Для спасіння України існує один чіткий і ефективний шлях, це повне докорінне перезавантаження держави на основі нової сучасної європейської Конституції Республіка Україна. Вона мусить принципово відрізнятися всіма складовими договору між громадянами України", - зазначила лідер "Батьківщини".

На думку Тимошенко, лише нова Конституція може закласти незалежність судової влади від будь-яких політичних впливів, затвердить або парламентську або президентську форму правління.

"Нова конституція внесе ефективні механізми контролю членів правлячого красу і притягнення до відповідальності винних", - вважає лідер "Батьківщини".

Тимошенко і Наливайченко наполягають, щоб в українських регіонів не було жодного особливого статусу. 

"Усі регіони мають отримати рівні умови, однакову фінансову незалежність , але і однакову підконтрольність центральним органам влади. І якщо ми підемо на поводу, приймаючи ті зміни до Конституції, які умовно називаються змінами по децентралізації,  ми практично будемо втрачати цілісність країни, наші території будуть під загрозою, відцентрові тенденції наберуть нової сили і нових обертів. Цього допустити неможна", - зазначила Тимошенко. 

За її словами, тільки нова Конституція може забезпечити справжню реалізацію та захист прав людей і започаткує реальне покарання для посадовців, які ці права порушують.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада