Тимошенко пояснила, як "стіна Яценюка" зупинила "м`ясорубку" в Києві

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що під час вчорашніх акцій протесту в Києві силовики готувались влаштувати "безпрецедентні репресії" проти мітингувальників
Depo.Влада
16 листопада 2016 15:06
ФОТО: depo.ua

Про це вона сказала сьогодні на засіданні парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, передає Depo.ua.

"Я не пам`ятаю, щоб коли-небудь було кинуто стільки зусиль на придушення ваших акцій протесту, ваших вимог і ваших дій. Нарешті знайшли застосування для "Стіни" Арсенія Яценюка, яка побудована у Києві і огородила Адміністрацію президента. Просто їм не було куди діти цей металобрухт і вони знайшли, як застосувати це. По-друге, такої кількості силовиків, які були стягнуті з усієї країни. Це безпрецедентні речі. Вони всі були заточені на те, щоб виступати силовим чином проти вас", - сказала лідер "Батьківщина".

Вона також стверджує, що з часів Майдану не бачила такої кількості "маркованих тітушок" зі спеціальними помітками на рукавах. 

"Ми мали з вами можливість прийняти всі рішення і йти стінка на стінку, або зупинитися, переформатувати наші зусилля і подумати, як йти далі. Але, майте на увазі, те, на що вони вже здатні і всі провокації, які вчора були влаштовані, говорять про те, що ці люди не зупиняться ні перед чим. І на наступний крок нашої боротьби, а ми її не припинимо ні за яких обставин, нам потрібно враховувати, на що вони здатні, і зробити все, щоб людей не кинути в цю м`ясорубку...Нам треба було обирати - або вести вас під безпрецедентні силові репресії, або врахувати, на що вони здатні, перелаштуватися і піти далі, вже більш сильними", - розповіла Тимошенко.

Нагадаємо, 15 листопада у Києві відбулись кілька акцій протесту, зокрема ошуканих вкладників банків, яку напередодні анонсувала лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.  

Правопорядок у центрі Києва охороняли 5 тисяч правоохоронців. 

Згодом у "Батьківщині" заявили, що не причетні до організації акцій протесту в Києві.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада