Тимошенко пояснила, чому скликає збори коаліції

Народний депутат від "Батьківщини" Юлія Тимошенко розповіла, чому збирає збори коаліції
Depo.Влада
25 січня 2016 12:46
ФОТО: depo.ua

Про це вона розповіла під час спілкування з журналістами у кулуарах Ради, передає кореспонддент depo.ua.

"Сьогодні шахтарі виходять і кажуть, що їх позбавили права на життя, освіта і охорона здоров'я в регіонах сьогодні має фінансування всього на 6 максимум на 7 місяців цього року , все інше не про фінансоване. Хаос в країні і тому сьогодні наша команда підняла питання про негайну відставку Уряду у повному складі, - заявіли Тимошенко.

За її словами, на кону стоїть практично життя країни і "якщо ми далі невігласів, не професійних, корумпованих людей будемо залишати в Уряді України, у нас немає навіть шансу сформувати правильну стратегію розвитку нашої держави".

"Для цього треба зібрати загальні збори коаліції, я думаю, що ні для кого не новина , що  загальні збори коаліції жодного разу не були зібрані. Це означає, що ні парламент, ні коаліція не є суб'єктами, які формують політику не є тими органами, які реально приймають рішення, все відбувається за межами парламенту. Люди відчувають, що система управління в Україні розвалена. Ми наполягаємо на відставці Уряду і заміні прем'єр - міністра",- зазначила Тимошенко. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада