Тимошенко повісила на Южаніну бізнес-партнерство із Порошенком

Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна виступає проти ухвалення законопроектів про деофшоризацію, бо є бізнес-партнером президента України Петра Порошенка
Depo.Влада
25 квітня 2016 12:49
ФОТО: depo.ua

Про це в кулуарах комітетів Верховної Ради повідомила лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, передає depo.ua.

"В обличчі пані Южаніної чиниться несамовитий опір ухваленню цих законів. Тому що Южаніна бізнес-партнер Петра Порошенка. І навіть в думці не до допускається закриття офшорів", - стверджує Тимошенко.

Вона запевняє, що пропоновані політсилою законопроекти принесуть до українського бюджету додаткові 68 млрд грн, що дозволить про індексувати на рівень інфляції соцвиплати, скасувати податок на пенсії та повернути пільги чорнобильцям і афганцям.

Нагадаємо, що  "Батьківщина", за словами Тимошенко, розробила "два законопроекти про повну деофшоризацію нашої держави,  які викорінять офшори з нашої країни до ядра Землі".  Але такої аргументації виявилося замало, щоб минулого тижня профільний комітет  рекомендував їх для розгляду в сесійній залі. 

Южаніна пояснила, що проекти законів щодо деофшоризації не можуть бути внесені на розгляд Верховної Ради відразу, бо не пройшли обговорення в експертному середовищі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада