Тимошенко порівняла колег-АТОшників, що розчистили трибуну, з "чорними полковниками"

Колишні бійці антитерористичної операції, які наразі є народними депутатами, захищають владу
Depo.Влада
7 липня 2016 12:44
ФОТО: depo.ua

Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко в кулуарах парламенту, передає depo.ua.

"Сьогодні відбулася безпрецедентна річ – "Народний фронт", ББП взяли колишніх вояків АТО, які вдягнули військову форму, навісили ордени і захистили трибуну в інтересах кланів і олігархів, які знищують Україну. Це колишні учасники фронтових подій які два з половиною роки є нардепами від Яценюка і Порошенка. Вони силою розблокували парламент і тим самим вони захищають сьогодні захмарні тарифи, неіндексацію пенсій і заробітних плат, скасування допомоги навіть самотнім мамам", - зазначила Тимошенко і додала: "Це нагадує чорних полковників, які сьогодні захищають корумпований режим. Це як в найгірші часи Януковича".

Тимошенко стверджує, що наразі всі силові структури "заряджені" на боротьбу з опозицією.

Нагадаємо, що представники Радикальної партії, "Батьківщини" та інші опозиціонери оголосили в парламенті сидячий страйк за прикладом Махатми Ганді.

"Батьківщина" і "радикали" блокували трибуну Ради  з вимогою  створити ТСК щодо формування тарифів і діяльності "Нафтогазу України" та ухвалити кілька законів щодо зниження комунальних тарифів. 6 червня Рада взагалі не змогла запрацювати.  Ляшко блокував трибуну ще з 10 травня, однак це не заважало парламенту ухвалювати рішення. 

Від 5 червня між головами двох фракцій, урядом та Верховною Радою розпочалися консультації щодо тарифів на житлово-комунальні послуги. Згодом стало відомо, що у Раді домовились про створення двох ТСК.  Але сьогодні зранку представники БПП і "народного фронту", зокрема, екс-бійці АТО, деблокували президію і трибуну. 

Довідка. Так звані чорні полковники встановили військову диктатуру в Греції, 21 квітня 1967 року, щоб запобігти перемозі на виборах лівого "Союзу центру". Як разультат Грецька військова хунта встановила диктаторський режим.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада