Тимошенко підтримує проросійський проект Ківалова в Одесі

Згідно оприлюдненим даним зламаної пошти помічника президента Росії Владислава Суркова, лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко підтримувала проект "Порто-франко"
Depo.Влада
3 листопада 2016 11:40
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua,у березні 2016 року в Одеській міській раді з'явилася міжфракційна депутатська група "За Порто-франко". Її учасники вважають створення в місті вільної економічної зони чи не єдиним порятунком для міста в умовах важкої економічної ситуації. У той же час, противники називають ідею створення порто-франко просто красивою вивіскою для сепаратизму і запевняють, що коріння одеської "вільної торгівлі" йдуть в Москву.

Група "За Порто-франко" об'єднала депутатів від "Опозиційного блоку" і Української морської партії Сергія Ківалова. Саме останнього називають головним ідеологом створення в Одесі вільної економічної зони. Проект порто-франко Ківалов "просуває" з лютого 2014 року, ініціюючи збір підписів, петиції президенту і іншими способами "штовхаючи ідею в маси", а за спинами стоять екс-регіонали і, як виявилося, лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко. 

Дані зі зламаної пошти Владислава Суркова, які виклали Informnapalm, свідчать саме про це. 

Тимошенко підтримує проросійський проект Ківалова в Одесі - фото 1

Тимошенко підтримує проросійський проект Ківалова в Одесі - фото 2

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

 

Мітки: Україна