Тимошенко підготувала свій звіт про завищення тарифів Яценюком

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко підготувала свій звіт щодо неякісного нарахування тарифів на газ урядом Арсенія Яценюка

Про це вона заявила сьогодні на засіданні погоджувальної ради у парламенті, передає depo.ua.

Зокрема, Тимошенко представила висновок робочої групи щодо нарахування тарифів на газ, який підтвердив, що тарифи на газ для населення завищені. 

"Встановлені ціни на газ та тарифи є завищеними, необгрунтованими і потребують додаткового розгляду", - процитувала звіт Тимошенко. 

"Це по суті підтверджує, що тарифи не є такими, які не виставлені людям", - сказала вона. 

Крім того, лідер "Батьківщини" заявила, що згідно висновку робочої групи, обсяг споживання газу населеннням є завищеними та має бути переглянутим.

"Це означає, що завищили обсяг споживання газу населенням і це вплинуло та тарифи", - сказала Тимошенко.

При цьому вона додала, що певна кількість газу була списана на технологічні втрати, що також вплинуло на тарифи.

Окрім цього, Тимошенко заявила, що у висновку йдеться про те, що Україна отримує газ низької якості за європейськими цінами. 

"Це означає, що з населення беруть європейську ціну, а воно не плиті не вариться. Тобто суттєво завищена ціна", - сказала політик. 

За її даними, також робоча група встановила, що в Україні є профіцит газу власного видобутку для задоволення потреб населення. "Це означає власного газу нам не просто достатньо, і не треба підмішувати його імпортним газом", - заявила Тимошенко.

У зв`язку з цим "Батьківщина" внесла у Верховну Раду два законопроекти - щодо впорядкування тарифоутворення та скасування рентної плати за газ.

Нагадаємо, фракція "Сапомоміч"  і вимагає звіту прем`єр-міністра Арсенія Яценюка у Верховній Раді щодо нарахування тарифів на житлово-комунальні послуги.