Тимошенко підготувала свій звіт про завищення тарифів Яценюком

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко підготувала свій звіт щодо неякісного нарахування тарифів на газ урядом Арсенія Яценюка
Depo.Влада
18 травня 2015 12:02
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила сьогодні на засіданні погоджувальної ради у парламенті, передає depo.ua.

Зокрема, Тимошенко представила висновок робочої групи щодо нарахування тарифів на газ, який підтвердив, що тарифи на газ для населення завищені. 

"Встановлені ціни на газ та тарифи є завищеними, необгрунтованими і потребують додаткового розгляду", - процитувала звіт Тимошенко. 

"Це по суті підтверджує, що тарифи не є такими, які не виставлені людям", - сказала вона. 

Крім того, лідер "Батьківщини" заявила, що згідно висновку робочої групи, обсяг споживання газу населеннням є завищеними та має бути переглянутим.

"Це означає, що завищили обсяг споживання газу населенням і це вплинуло та тарифи", - сказала Тимошенко.

При цьому вона додала, що певна кількість газу була списана на технологічні втрати, що також вплинуло на тарифи.

Окрім цього, Тимошенко заявила, що у висновку йдеться про те, що Україна отримує газ низької якості за європейськими цінами. 

"Це означає, що з населення беруть європейську ціну, а воно не плиті не вариться. Тобто суттєво завищена ціна", - сказала політик. 

За її даними, також робоча група встановила, що в Україні є профіцит газу власного видобутку для задоволення потреб населення. "Це означає власного газу нам не просто достатньо, і не треба підмішувати його імпортним газом", - заявила Тимошенко.

У зв`язку з цим "Батьківщина" внесла у Верховну Раду два законопроекти - щодо впорядкування тарифоутворення та скасування рентної плати за газ.

Нагадаємо, фракція "Сапомоміч"  і вимагає звіту прем`єр-міністра Арсенія Яценюка у Верховній Раді щодо нарахування тарифів на житлово-комунальні послуги.