Тимошенко обурена натяками Данилюка про проведення Євробачення-2017 в іншій країні

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко назвала слова міністра фінансів Олександра Данилюка про можливість проведення Євробачення-2017 в іншій країні "приниженням національної гідності"
Depo.Влада
19 травня 2016 22:42
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в ефірі "112 Україна", передає depo.ua.

"Я хотіла сказати про Євробачення, оцей міністр фінансів, він сказав, що Україні не треба після того, як славно перемогла наша співачка Джамала, нам не треба в Україні проводити Євробачення. … Що говорить Данилюк? Він говорить: "Давайте якійсь іншій країні віддамо Євробачення". Це таке приниження нашої національної гідності, це така безвідповідальність та пофігізм, що страшно думати, що така людина у нас міністр", - вважає Тимошенко.

Також Тимошенко прокоментувала слова Данилюка про те, що "Євробачення" обійдеться Україні в 1 млрд грн.

"Ви знаєте, це людина, яка просто не розуміє порядку цифр. Я, як прем’єр-міністр, організовувала Євробачення у 2005 році, ви знаєте скільки воно коштувало? 68 млн грн направлення з бюджету. Всього підготовка і проведення Євробачення коштували приблизно 120 млн грн, 68 млн з бюджету, все інше це грантові внески, які зробили міжнародні організації. Тобто, він говорить про мільярд, це він вже закладає відмивку грошей на проведення Євробачення", - додала вона.

Нагадаємо, міністр фінансів України Олександр Данилюк натякнув, що Україна може відмовитись від проведення пісенного конкурсу Євробачення у 2017 році.

Представниця України Джамала виграла міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2016, тож наступний конкурс має проходити в Україні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада