Тимошенко назвала злочином публікацію стенограми РНБО щодо Криму

Голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що вважає злочином публікацію стенограми закритого засідання РНБО дворічної давності щодо Криму
Depo.Влада
22 лютого 2016 23:21
ФОТО: depo.ua
Тимошенко назвала злочином публікацію стенограми РНБО щодо Криму
Тимошенко назвала злочином публікацію стенограми РНБО щодо Криму

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

Тимошенко впевнена, що публікація відбулася, "щоб інформаційно закрити фактично олігархічну контрреволюцію, яка призвела до того, що зберігся клановий уряд".

"Можу сказати, що жодної сенсації тут немає, крім того, що це є, на мій погляд, злочином, причому таким, що точно буде рано чи пізно кримінальним чином розглянуто – це те, що оприлюднили, практично, стенограму закритого засідання РНБО", - сказала Тимошенко.

Вона заявила, що важливо звернути увагу на те, про що говорять керівники силових структур, і вони надали "абсолютно секретну інформацію".

"Я переконана, що в будь-якій іншій країні, за це люди були б негайно притягнуті до кримінальної відповідальності", - резюмувала вона.

Нагадаємо, РНБО опубліковала повну версію стенограми засідання Ради  від 28 лютого 2014 року щодо анексії Криму.

На засіданні РНБО, що відбувалося під час російської окупації Криму, тодішній в.о. президента Олександр Турчинов наполягав на введенні воєнного стану.

Натомість, прем’єр Арсеній Яценюк повідомив, що "у нас на казначейському рахунку взагалі відсутні гроші" і пропонував українській владі прямі переговори з самопроголошеною владою Криму.

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликала не вводити воєнний стан і не вдаватися до активних військових дій на захист Криму через можливий розгром української армії, яка значно поступалася російській.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада