Тимошенко: Мені шкода, що Гройсман вважає торгами переговори щодо кризи

Лідер фракції Батьківщина Юлія Тимошенко висловила співчуття, що спікер Верховної Ради Володимир Гройсман вважає торгами переговори щодо політичної кризи
Depo.Влада
30 березня 2016 21:55
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Якщо Володимир Борисович (Гройсман,- ред) думає, що Батьківщина прийде і буде ширмою для корупції, безглуздої і непрофесійної політики, для рішень, які практично знищують цілі сфери життя країни, то він помиляється. Я до нього добре ставлюся. Але Батьківщина може зайти тільки в одному випадку. Якщо нова коаліція буде демонструвати нову якість роботи і нову якість управління країною", - сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що попередні переговори щодо створенню коаліції є необхідними.

"Я не знаю жодної країни, де б коаліція створювалася без попереднього з'ясування, як рухатися далі. І мені шкода, що пан Гройсман, якого я вважаю демократом, він ще якісь переговори вважає торгами. Я вважаю торгашами тих, хто робить людей бідними, а важку ситуацію в країні використовує для власного збагачення. Це бариги і торгаші. А ті, хто хоче змінити ситуацію, я таких політиків вважаю державними людьми", - додала Тимошенко.

Раніше спікер Верховної Ради Володимир Гройсман заявив, що переговори по створенню парламентської коаліції не повинні перетворюватися на торги.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада не змогла відправити Кабінет міністрів у відставку, хоча раніше в цей же день визнала роботу уряду на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком незадовільною.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада