Тимошенко і Южаніна влаштували у Раді скандал через "офшори Порошенка"

Під час засідання Комітету Верховної Ради з питань митної і податкової політики стався скандал між головою Комітету Ніною Южаніною і депутатами від "Батьківщини" на чолі з Юлією Тимошенко
Depo.Влада
25 квітня 2016 13:33
ФОТО: depo.ua
Тимошенко і Южаніна влаштували у Раді скандал через "офшори Порошенка"
Тимошенко і Южаніна влаштували у Раді скандал через "офшори Порошенка"

Це сталося після того, як Тимошенко звинуватила Южаніну в блокуванні її антиофшорних законопроектів у бізнес-партнерстві з президентом Петром Порошенком, передає depo.ua.

Тимошенко і Южаніна в Раді влаштували скандал через "офшори Порошенка" - фото 1

"Ваші обвинувачення, Юлія Володимирівна, недостойні. Я з професійної точки зору намагаюся розібратися з вашими законопроектами. Я жодного стосунку до офшорів не маю", - заявила Южаніна.

Тимошенко, у свою чергу, висловила жаль через те, що "засідання робочої групи перетворилося в базар" щодо цих законопроектів.

"Ви - особисто бізнес-партнер Порошенка. Це вся країна знає. Я вважаю, що сьогодні блокуються всі наші антиофшорні законопроекти саме тому, що ви захищаєте офшорний бізнес президента. Я вважаю, що вам не можна було очолювати податковий комітет і йти в політику", - заявила Тимошенко.

Після закінчення засідання учасники конфлікту продовжили сваритися в кулуарах.

Тимошенко і Южаніна в Раді влаштували скандал через "офшори Порошенка" - фото 2

Тимошенко і Южаніна в Раді влаштували скандал через "офшори Порошенка" - фото 3

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявляла, що  "Батьківщина" розробила "два законопроекти про повну деофшоризацію нашої держави,  які викорінять офшори з нашої країни до ядра Землі".  Але такої аргументації виявилося замало, щоб минулого тижня профільний комітет  рекомендував їх для розгляду в сесійній залі. 

Южаніна пояснила, що проекти законів щодо деофшоризації не можуть бути внесені на розгляд Верховної Ради відразу, бо не пройшли обговорення в експертному середовищі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада