Тимошенко і Ляшко хочуть зняти Тетерука з посади координатора коаліції

Главу фракції «Народний фронт» Андрія Тетерука, який обіймає посаду координатора коаліції, хочуть зняти лідер фракції «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко і лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко
Depo.Влада
19 березня 2015 11:22
ФОТО: depo.ua
Тимошенко і Ляшко хочуть зняти Тетерука з посади координатора коаліції
Тимошенко і Ляшко хочуть зняти Тетерука з посади координатора коаліції

Відзначимо, що конфлікт викликаний останнім постом Тетерука щодо скандального законопроекту про особливий статус Донбасу, передає depo.ua.

Так, вчора Тетерук написав на «Фейсбуці» пост, в якому, по суті, звинуватив Ляшка і Тимошенко у зраді Батьківщини.

Зокрема, Тетерук написав:

 «Друзі! Хочу звернути увагу та пояснити події, які добуваються навколо прийняття законопроекту #2378 "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" Як бачите, основна реакція експертів вельми позитивна. А ось чудовим прикладом є реакція путіна, мавпочок з днр та лнр разом із (шоцеробиться???) Батьківщиною та Радикалами!

Окремо хочу зауважити на тези, які розповсюджує лідерка Батьківщини, пані Тимошенко. Вона закликає Українців в якості панацеї використовувати звернення до суду Гааги. Не захист України, не стримування ворога на рубежах оборони, а писати листа в суд, який витягне! Путіна! до суду і примусить його відповідати! Повна маячня! Вчора на зустрічі з Президентом взагалі пропонувала дозволити Путіну хоч до Дніпра наступати, суд, мовляв, його накаже, коли геополітика зміниться... Добре, що її мало хто слухає, а то друге підписання контрактів на кшталт 19 січня 2009 року загонить Україну в могилу. Символічно, що відбувається це за допомоги жінки з косою, якщо Ви розумієте, про що я))».

Вчора Тетерук написав на «Фейсбуці» пост, в якому по суті звинуватив Ляшка і Тимошенко в зраді Батьківщини.

Нагадаємо, як повідомляли джерела depo.ua, члени коаліції не можуть узгодити позиції щодо трьох законопроектів. Перше - це скандальний законопроект про акціонерні товариства №2273, який повинен встановити державний контроль над підприємством «Укрнафта», який зараз контролює олігарх Ігор Коломойський. За словами джерела, ухвалення цього законопроекту гальмується «Народним фронтом» і партією Олега Ляшка.

Другий законопроект - це документ про внесення змін до закону про прокуратуру №2403, який передбачає скорочення повноважень органів прокуратури по загальному нагляду з 2016 року. Проти нього активно виступають всі члени коаліції, крім БПП і НФ.

Третій законопроект - це подолання вето президента на новий закон про Національну гвардію №1848, який передбачає, що командувача Нацгвардією президент призначає тільки за поданням прем'єр-міністра і дозволяє створення в рамках Нацгвардії танкових частин.

Як повідомляв depo.ua, народні депутати від фракцій «Батьківщина» і «Радикальної партії» вчора відмовилися голосувати за закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».