Тимошенко і Герман посестрилися у Нью-Йорку (ФОТО)

На Міжнародному ланчі у Вашингтоні обіймалися лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко і колишній нардеп-"регіонал" Ганна Герман
Depo.Влада
4 лютого 2016 17:30
ФОТО: depo.ua
Тимошенко і Герман посестрилися у Нью-Йорку (ФОТО)
Тимошенко і Герман посестрилися у Нью-Йорку (ФОТО)

Про це написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" народний депутат від "БПП" Сергій Березенко, передає depo.ua.

"На моє щире здивування, слово надали двом українкам, жінкам, зі слів модератора, важкої долі. Далі, цитую: "Політичним опонентам, які стояли по різні сторони барикад, відстоювали різні цінності, але через вміння прощати, зараз називають одна одну не інакше як сестрами". Кожна з них виступила з промовою, оповідаючи історію свого життя і про ті труднощі, які їм довелось подолати", – розповів нардеп.

За його словами, промови зводилися до того, що прощенням і взаємоповагою Україна подолає свою внутрішню кризу, "і всі ми заживемо по-новому в нашій великій дружній родині".

Березенко стверджує, що після завершення заходу Тимошенко і Герман обійнялися і довго тримали одна одну в обіймах під аплодисменти депутатів від опозиції, які сиділи за сусідніми столами.

Тимошенко і Герман посестрилися у Нью-Йорку (ФОТО) - фото 1

Народний депутат уточнив, що жодного слова про зовнішню агресію проти України сказано не було.

За словами Березенка на ланчі він побачив багато знайомих облич як з Європи так і з пострадянського простору. Модератори будували розмову навколо моралі та основних християнських цінностей, які здатні об'єднати світ. Сенатори, бізнесмени, сестри "Червоного Хреста", військові капелани "ділилися своїм досвідом того, як щира молитва і любов можуть розтопити навіть найчерствіше серце опонента та перетворити ворога на друга".

Нагадаємо, що у промові на Міжнародному ланчі в рамках заходів Національного молитовного сніданку з президентом США у Вашингтоні Юлія Тимошенко звернулася до президента України Петра Порошенка з проханням помилувати екс-працівників Качанівської колонії Андрія Коваленка та Андрія Парамея, яких нещодавно було засуджено до 3 років ув’язнення за фізичне насильство до неї.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада