Тимошенко заявила про "злиття" з Наливайченком

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко пропонує створити громадську національну асамблею, яка займеться розробкою нової Конституції
Depo.Влада
12 лютого 2016 12:47
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила сьогодні на брифінгу, передає depo.ua.

"Ми не маємо втрачати час і бути мрійниками. Ніколи цей парламент, маючи свої власні, приватні, меркантильні інтереси, не передасть частину своїх повноважень по затвердженню Конституції громадянському суспільству. Це виглядає фантастично. Тому, борячись за право мати Конституційну асамблею або конституційні збори, нам треба мати інший шлях, який може бути результативним і який не буде залежати від кланово-політичної системи. Тому ми пропонуємо такий план дій, який вважаємо реалістичним. Перший крок - ми закликаємо всіх професійних правознавців, політиків. які не втратили честь, моральних авторитетів нації, відкасти всі попередні розбіжності, пробачити один одного та об`єнатися в громадянську національну асамблею, добровільно, ініціативно, створити потужний громадський орган. Він не потребує реєстрації", - закликала Тимошенко.  

У зв`язку з цим вона заявила про об`єднання своєї команди з командою екс-глави СБУ Валентина Наливайченка. 

"Ми з Валентином (Наливайченком, - ред.) сьогодні хочемо просто зробити перший крок - ми хочемо продемонструвати здатність до об`єднання. Ми сьогодні стоїмо однією командою та будмо всі сили докладати для того, щоб створення національної громадської асамблеї як в столиці, так і у всіх регіонах, дійсно було синергією українського суспільства", - сказала лідер "Батьківщини".

Крім того, відповідаючи на запитання журналістів, Тимошенко заявила про "об’єднання команд і спільну роботу однією командою в політичці з громадянським суспільством в усіх напрямках для гармонійного ефективного шляху розвитку".

Водночас Наливайченко зазначив, що "Батьківщина" – це політична сила, яка не була задіяна в корупції".

"Лідер цієї політичної сили почала боротися з Януковичем та його камарілією, не змінила громадянство, не втекла з України, а прийняла бій тут, на нашій землі", - сказав він. 

Водночас Тимошенко позитивно оцінила діяльність Наливайченка на посаді голови СБУ та його боротьбу з корупцією.

Нагадаємо, сьогодні Тимошенко закликала розробити нову Конституцію для спасіння країни.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада