Тимошенко: «Батьківщина» готова стати частиною коаліції

ВО «Батьківщина» не претендує на жоден з міністерських портфелів у новому уряді, але готова брати участь у створенні коаліції демократичних сил
Depo.Влада
29 жовтня 2014 15:35
ФОТО: depo.ua
Тимошенко: «Батьківщина» готова стати частиною коаліції
Тимошенко: «Батьківщина» готова стати частиною коаліції

Про це на прес-конференції заявила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, передає ДеПо з посиланням на УНН.

«Партія «Батьківщина» готова до участі у коаліції демократичних сил у новообраній Верховній Раді. Наша позиція - коаліція потрібна швидко. Вона повинна ґрунтуватися на твердих, чітких принципах. І вона повинна об'єднати всі 5 демократичних партій, обраних до парламенту. Інших альтернатив не існує, окрім як створення коаліції демократичних сил», - заявила Тимошенко, передає «РБК-Україна».

При цьому вона зазначила, що «Батьківщина» не претендує на отримання міністерських портфелів і вважає потрібним створення єдиної коаліційної угоди, яка задовольнить усіх.

«Наша команда ознайомилася з проектом коаліційної угоди «Блоку Петра Порошенка» та «Народного фронту». Я вважаю, потрібно прийти до єдиної коаліційної згоди», - сказала вона.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні БПП представив свій варіант коаліційної угоди, який «Народний фронт» Яценюка відкинув, представивши свій.

Яценюк також запросив до коаліції партії Тимошенко, Садового і Ляшка.