Тимчук заявив про підготовку нового сепаратистського сценарію за участю Ахметова

У декількох стратегічних населених пунктах Донецької та Запорізької областей розігрується новий сепаратистський сценарій, ключову роль у якому відіграє олігарх Рінат Ахметов
Depo.Влада
5 вересня 2015 13:24
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму "Фейсбуці" написав нардеп, керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук, передає depo.ua.

"Група "ІС". отримала остаточні підтвердження того, що по осі кількох стратегічних населених пунктів Донецької та Запорізької області розігрується новий сепаратистський сценарій. За нашою інформацією, у цьому сценарії ключову роль грають не "ватажки ДНР", як стверджує штаб АТО, а певний український олігарх, який вибудував на системі свого бізнесу по суті механізм реалізації нового сепаратистського шабашу. Той самий олігарх, який не так давно відвідував Донецьк і вів переговори з керівництвом "ДНР", хоча й завзято заперечує цей факт", - заявив Тимчук.

Також він додав, що дану інформацію передано відповідним держструктурам

Нагадаємо, хакери з "Анонімного інтернаціоналу" (більш відомі як "Шалтай-Болтай") оприлюднили переписку між співробітниками так званого "Міністерства держбезпеки "ДНР" і "прокуратури". У ній йдеться про тісні зв'язки Ахметова і Януковича з бойовиками "ДНР".

Сам Ахметов спростовує інформацію хакерів про тісні зв'язки з бойовиками "ДНР".

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua