Тимчук: У санкційному списку немає "РЖД", яка щодня постачає терористам зброю

Народний депутат та координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук висловив обурення з приводу того, що в санкційному списку України щодо Росії немає російської залізничної компанії "РЖД"
Depo.Влада
18 вересня 2015 13:08
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Поки йде гаряче обговорення персональних санкцій, введених Києвом проти шавок Кремля, на другий план пішла головна складова списку санкцій - російських компаній.

Тоді як саме удар по них є головним. І не менш важливе - показати цим ударом Заходу, який задовго до України реалізовував санкції проти РФ, що ми як би теж згодні піти на економічний збиток для себе, припинивши економічні відносини з країною, яку самі називаємо агресором.

Але от невдача. У списку російських компаній ми не бачимо комерційну структуру РФ, яка є, мабуть, єдиною російською компанією, яка безпосередньо і без всяких застережень надає допомогу терористам. А саме - регулярно забезпечує доставку на Донбас озброєння, техніки, боєприпасів, спорядження, амуніції, і т.д. і т.п. Тобто - всього того, чим вже багато місяців бойовики і російські військові вбивають українців.

Ця компанія - ВАТ "Російські залізниці" (РЖД). Про її "роботу" на Донбасі група ІС повідомляє регулярно", - написав Тимчук.

"Не буду сперечатися, дуже імовірно, що Кумертауське авіаційне виробниче підприємство або Когалимавіва, що потрапили в список, напаскудили України куди більше, ніж "РЖД". Але якщо в першому випадку глибину цих підступів ще потрібно розкрити, то у випадку з "РЖД" пряме співробітництво з терористами і пряма підтримка агресії проти України у доведена", - наголосив Тимчук.

"Хотілося б зрозуміти логіку авторів списку. Бо поки вона не особливо простежується", - підсумував депутат. 

Нагадаємо, 16 вересня президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня про застосування санкцій проти Росії. У цей список санкцій увійшли близько 400 фізичних і 90 юридичних осіб.

Читайте також: Україна вдарила санкціями по Барнаулу

Більше політичних новин читайте у розділі Влада. depo.ua.