"Це замки з піску": Тимчук розніс вщент стратегію деокупації Донбасу

Стратегія деокупації Донбасу - це "замки з піску"
Depo.Влада
31 серпня 2016 13:32
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив керівник групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"З однієї сторони, якщо брати чисто практичну площину, це не більше, ніж замки на піску. Тобто ми розуміємо, що без відновлення повного контроля над  окупованими територіями ні про яке відновлення інфраструктури Донбасу мова не йде. Це якраз той камінь спотикання, з яким ми стикаємося на Мінську-2 щодо припинення вогню, відведення техніки та військ тощо. Все інше носить носить швидше політичний характер, ніж економічний", - зазначив Тимчук.

При цьому він звернув ще на один мінус стратегії. "За будь-якою логікою, платити за відновлення інфраструктури повинен агресор, тобто Росія. Якщо міжнародні організації відмовляться фінансувати, то весь цей тягар ляже на плечі України", - додав  військовий експерт.

Нагадаємо, сьогодні Кабмін ухвалив стратегію відновлення миру на окупованих територіях.

Загальна вартість стратегії складає  $1,52 млрд, причому фінансувати відновлення інфраструктури Донбасу планується за рахунок міжнародних організацій. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада