Тимчук: Нову зимову форму для військових почнуть шити не раніше кінця зими

Міноборони заявляє, що зараз масово одягає військовослужбовців в зоні АТО в форму "старого зразка", а от дійсно нова форма з'явиться трохи пізніше
Depo.Влада
23 жовтня 2015 09:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє народний депутат та координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

За його інформацією, офіційно пообіцяли представити технічні умови на цю форму не раніше січня 2016 року.

"У мене питання: а чим займалися розробники протягом року, щоб у січні тільки представити ТУ? І навіщо Рада виділяє на ЗСУ додаткові мільярди (як це було навесні), думаючи, що заздалегідь забезпечить всі потреби армії до зими, а тут виявляється, що в Міноборони почнуть піклуватися про готовність до цієї самої зими тільки в її розпал? Де ж логіка? Або хлопцям на передовій варто очікувати наказу керівництва Міноборони про те, що зима почнеться в кінці лютого, і тоді вже морози раніше точно не стукнуть?" – обурюється Тимчук.

"Схожу ситуацію ми проходили в липні. Тоді Комітет Верховної Ради раптом виявив, що основні закупівлі літньої форми за планами Міноборони припадають на кінець липня-серпень, коли вже пора готуватися до нового сезону", - нагадав депутат.

"І все це називається великою турботою про захисників України", - підсумував він. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.