Тимчук не вірить, що Тетерук міг вдарити жінку

Народний депутат від "Народного фронту" Дмитро Тимчук прокоментував інцидент із депутатим Тетеруком та Кужель
Depo.Влада
6 листопада 2015 07:39
ФОТО: depo.ua

Про це Тимчук написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Зокрема, депутат зазначив, що не вірить, що його колега по партії Андрій Тетерук міг вдарити жінку.

"У моєму розумінні, підняти руку на жінку - це щось за гранню мислимого. Дикість - найм'якше слово. Тим більше для офіцера. І, знаючи Андрія Тетерук, я фізично не можу собі уявити, щоб він зробив такий вчинок. Хоч убийте - не можу", - заявив Тимчук.

Він також зазначив, що ця ситуація виглядає дуже абсурдно.

"Щоб давати оцінки, треба чітко розуміти, що ж сталося. Поки все це виглядає абсурдно і не вкладається в голові", - підсумував Тимчук. 

Нагадаємо, народний депутат Андрій Тетерук вдарив скляною пляшкою по голові нардепа від "Батьківщини" Олександру Кужель в будівлі Верховної Ради. У "Батьківщині" заявили, що лікарі діагностували у Кужель струс мозку. Вона була госпіталізована. 

Тетерук вибачився за те, що вдарив Кужель, однак згодом повідомлення з вибаченнями зникло з сторінки політика у "Фейсбуці"

"Батьківщині" заявили, що не братимуть участі у засіданнях Верховної Ради, поки Тетерук залишатиметься нардепом, а також закликали ГПУ негайно зробити подання про позбавлення Тетерука депутатської недоторканості та заарештувати його. 

Представник МВС Артем Шевченко розповів, що за фактом конфлікту нардепів Андрія Тетерука та Оксани Кужель відкриють кримінальну справу, попередня кваліфікація - нанесення легких тілесних ушкоджень.

Народний депутат Андрій Тетерук заявив, що вдарив Олександру Кужель пляшкою по голові для самооборони.

У "Батьківщині" вважають, що конфлікт між нардепами Андрієм Тетеруком і Оксаною Кужель вкрай негативно позначиться на взаєминах в коаліції

Читайте також: Оприлюднено фото "травмованої" Кужель та пляшки, що стала "знаряддям злочину"