Тігіпко: Влада не хоче боротися з корупцією

Ухвалених парламентом антикорупційних законів недостатньо, щоб подолати це ганебне явище. Потрібна кропітка робота у цьому напрямку та політична воля керівництва держави
Depo.Влада
14 жовтня 2014 15:38
ФОТО: depo.ua
Тігіпко: Влада не хоче боротися з корупцією
Тігіпко: Влада не хоче боротися з корупцією

Про це заявив народний депутат, лідер «Сильної України» Сергій Тігіпко в кулуарах Верховної ради, пише «РБК-Україна».

«Сьогодні затримуватися з прийняттям цього законодавства було б недоцільно. Але я хотів би всіх застерегти, тому що дуже багато оптимізму я бачу у керівництва країни, - що ці закони абсолютно нічого не вирішують, тому що сьогодні немає в Україні основного - політичної волі до боротьби з корупцією», - наголосив Сергій Тігіпко та підкреслив, що всі члени «Сильної України», які представлені у парламенті, підтримали цей документ.

За словами Сергія Тігіпка, зокрема, про небажання долати корупцію свідчить те, що не були зруйновані старі схеми щодо відновлення ПДВ, високий рівень хабарництва спостерігається на митниці.

«Такої боротьби ніхто не демонструє і її практично нема. Влада як була корумпованою до цього, так і нинішня влада, уряд є корумпованими. Тому навіть ці позитивні, правильні закони, якщо не буде політичної волі у основних політиків у країні, залишаться на папері», - резюмував він.