Тігіпко зібрав команду практиків та прагматиків - Василь Філіпчук

Позитивним моментом у списку «Сильної України» є присутність у ньому другим номером Валерія Хорошковського, який таким чином повертається у велику політику, вважає глава правління Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Філіпчук
Depo.Влада
15 вересня 2014 19:14
ФОТО: depo.ua
Тігіпко зібрав команду практиків та прагматиків - Василь Філіпчук
Тігіпко зібрав команду практиків та прагматиків - Василь Філіпчук

Про це повідомляють «Комментарии».

«З Хорошковським я особисто довго працював - під його керівництвом у Кабінеті Міністрів України, коли він обіймав посаду першого віце-прем'єра. Я вважаю позитивним той факт, що Валерій Хорошковський повертається в українську політику», - підкреслив Філіпчук.

«Тоді ми зняли 22 з 25 найбільших проблем у співпраці з Європейським союзом і повністю розчистили дорогу до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Тоді ж ми побачили, що Янукович не збирався підписувати цю угоду, а почав робити кроки по розвороту в бік Митного союзу. Це стало підставою для виходу Хорошковського зі складу уряду, оскільки він був не згоден із відмовою від курсу на європейську інтеграцію», - нагадав Філіпчук.

За його словами, нинішній партійний список «Сильної України» - це список практиків та прагматиків. Він має економічну спрямованість, там представлені бізнесмени, які мають досвід ведення бізнесу і зацікавлені у проведенні економічних реформ у країні.