Тігіпко залишився єдиним представником інтересів сходу, - політолог

Після відмови від співпраці з Партією регіонів на позачергових парламентських виборах партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» залишилася єдиним представником інтересів виборців Південно-Східного регіону
Depo.Влада
14 вересня 2014 16:44
ФОТО: depo.ua
Тігіпко залишився єдиним представником інтересів сходу, - політолог
Тігіпко залишився єдиним представником інтересів сходу, - політолог

Про це rbc.ua заявив політолог, директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко, передає ДеПо.

«На сьогодні після виходу з поля електоральної боротьби ПР Тігіпко та його «Сильна Україна» залишилися єдиними представниками інтересів виборців Південно-Східного регіону країни. Це збільшує шанси партії на парламентських виборах», - зазначив політолог.

Фесенко вважає, що Тігіпко не збирається повторювати тих помилок, що були зроблені кілька років тому, і не хоче дискредитувати себе співпрацею з Партією регіонів. «Він бачить себе самостійною політичною силою», - зауважив політолог.

За словами Фесенка, розрив Тігіпка з «регіоналами» розпочався задовго до старту парламентської кампанії. Взимку він не приховував свого критичного ставлення до поведінки Партії регіонів під час Майдану, потім стався розрив на президентських виборах, де Тігіпко «показав результат кращий, ніж кандидат від ПР».

«Водночас принципово важлива інша позиція. На відміну від«регіоналів», які думають тільки про свої інтереси, Тігіпко прагне представляти інтереси півдня і сходу країни», - зазначив Фесенко.

На думку політолога, у парламенті партія Тігіпка може перебувати в опозиції, але це буде опозиція не проросійська чи пов'язана з попередньою владою, а конструктивна, яка пропонуватиме інше бачення реформ, пріоритетів розвитку країни.