Тетяна Ричкова зможе зупинити реванш сепаратистів

Реванш антиукраїнських сил у Дніпрі не пройде, якщо всі городяни, патріоти, об'єднаються навколо Тетяни Ричкової
Depo.Влада
7 липня 2016 15:31
ФОТО: depo.ua
Тетяна Ричкова зможе зупинити реванш сепаратистів
Тетяна Ричкова зможе зупинити реванш сепаратистів

Про це на спільній з Тетяною Рычковой прес-конференції заявила Оксана Томчук, яка днями зняла свою кандидатуру і заявила про повну підтримку Ричкової, передає depo.ua.

Тепер Тетяна Ричкова як єдиний кандидат від патріотичних сил має всі шанси на перемогу і зможе зупинити реванш бандитів і регіоналів у Дніпрі.

Тетяна Ричкова зможе зупинити реванш сепаратистів - фото 1

- Сьогодні справді історичний момент, - зазначила Оксана Томчук - Демократичні сили об'єдналися перед обличчям спільного ворога. Це відповідь на питання - чи буде у Дніпрі реванш антиукраїнських сил? Адже війна йде не тільки на фронті, але і в тилу. В Дніпрі є "п'ята колонна" Кремля. І це - наш спільний ворог. Сьогодні проросійські сили зробили ставку на одного з кандидатів. Але ми віримо, що Ричкова зможе їх зупинити. Дніпро був і буде містом патріотів. Дніпро був і буде серцем України.

- Два роки тому ми об'єдналися для захисту міста і країни, - зазначила Тетяна Ричкова. - Допомагали армії, біженцям. Робили все для перемоги. І сьогодні патріотичні сили об'єдналися, щоб не допустити до влади людей, які ледь не здали Дніпро окупантам. А тепер знову хочуть реваншу, знову прагнуть грабувати наше місто. Силами нашої спільної команди ми не допустимо, щоб в місто повернулися бандити і мародери з минулого. Ми не дамо їм знову чинити беззаконня. Патріоти Дніпра показали, що здатні об'єднатися. Я закликаю і інших кандидатів, всіх городян приєднаються до нас в цій Битві за Дніпро! Разом ми переможемо.

Тетяна Ричкова зможе зупинити реванш сепаратистів - фото 2

Оксана Томчук заявила, що її команда буде працювати для перемоги Тетяни Ричкової, для того, щоб не допустити реваншу сепаратистів. Вона закликала всіх жителів Дніпра, виборців 27-го округу прийти на вибори 17 липня і віддати свої голоси за Тетяну Борисівну Ричкову.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада