Тетяна Ричкова: Кримінал рветься до влади, використовуючи проти мене брудні методи

1 липня активісти Тетяни Ричкової затримали тираж наклепницьких листівок про неї
Depo.Влада
1 липня 2016 16:04
ФОТО: depo.ua
Тетяна Ричкова: Кримінал рветься до влади, використовуючи проти мене брудні методи
Тетяна Ричкова: Кримінал рветься до влади, використовуючи проти мене брудні методи

Разом з ним була помічена агітаційна продукція іншого кандидата - Загіда Краснова.

Рано вранці 1 липня в штаб Тетяни Борисівни Ричкової надійшов сигнал. Один з агітаторів повідомив про розклеювання "чорних" листівок про Тетяну.

Двоє молодих людей розповсюджували листівки по поштових скриньках і дворами на житловому масиві Перемога. У них містилися спекуляції про сім'ю кандидата в депутати. Потім молоді люди перемістилися у бік ринку у Придніпровську і попрямували у бік гаражного кооперативу. Там один з них зник, а другий – викликав таксі.

Тетяна Ричкова: Кримінал рветься у владу, використовуючи проти мене брудні методи - фото 1

Активісти Тетяни Ричкової дочекалися приїзду автомобіля і заблокували машину. Другому провокатору вдалося сховатися на території гаражного кооперативу. В цей же час прибув патруль поліції і взяв пояснення у водія таксі і активістів.

В ході огляду автомобіля у кинутій зловмисником сумці, були виявлені наклепницькі листівки, а також агітаційні матеріали Загіда Краснова. Це були листівки і газети, які роздаються його агітаторами в наметах по всьому місту.

"Я розумію, що йде боротьба за депутатський мандат, - заявила Тетяна Ричкова на прес-конференції ІА "Міст-Дніпро". - Але спекулювати на смерті мого чоловіка, мого особистого життя і мого сина, я не дозволю нікому".

Свою підтримку Тетяні Ричковій,  висловив громадський діяч, екс-міністр у справах сім'ї, молоді та спорту України Дмитро Булатов.
"Гібридна війна в тилу - називається "вибори". У ній противник, як і на сході, порушує всі можливі правила, - заявив він на прес-конференції.

На думку Тетяни Ричкової, такі дії конкурентів свідчать тільки про одне: до влади рвуться люди з 90-х. За останні кілька тижнів ми бачили відразу кілька вкрай неприємних випадків. Вони свідчать, що люди з лихих 90-х роблять все, щоб повернутися до влади. Залишивши при цьому місцян без можливості зробити зважений, усвідомлений вибір.

"Я вимагаю від правоохоронних органів провести розслідування даної події, щоб винні були притягнуті до відповідальності, - зазначила Тетяна Ричкова. - Зазіхати на сім'ю і сімейну трагедію – це низько!".

Всі матеріали щодо події передані в правоохоронні органи. Ведеться слідство.

Більше новин про політичному житті України читайте на Depo.Влада