Тетерук звинуватив Тимошенко у "космічній" брехні

Народний депутат від "Народного фронту" Андрій Тетерук звинуватив лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко у брехні щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади гендиректора Конструкторського бюро "Південний"
Depo.Влада
21 жовтня 2016 13:44
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні на засіданні Верховної Ради, передає Depo.ua.

"10 жовтня проводився другий етап конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора КБ "Південне"... Але, на жаль, деякі народні депутати вважають за необхідне своїм галасом і рукопашною впливати на членів комісії, яка визначена законом, яка в абсолютно прозорий спосіб проводить конкурс, і впливати на результати комісії. На мій погляд, це є ганьбою...Чому не було оприлюднено протесту проти негідної поведінки народного депутата від фракції "Батьківщина", яку вони мету ставлять за руйнування тих державних інституцій, які ми повинні навпаки захищати...Я хотів би спростувати ту брехню, яка лунає від другого номера "Батьківщини" пані Тимошенко. Вона заявляє, що ніби то пан Дегтярьов, який очолював КБ "Південне" був викинутий на вулицю. Насправді він є на сьогодні головним конструктором, який примав участь у цьому конкурсі і він не хоче бути конструктором, він не хочу будувати ракети. Він хоче пройти конкурс і стати генеральним директором, мабуть для того, щоб захистити свій новий кишеньковий банк, який вимив 1,5 млрд державних коштів, і потім вимиває сотні мільйонів гривень в свої кишені", - заявив Тетерук.

"Може це є головним мотивом, щоб фракція "Батьківщина" в абсолютно незаконний спосіб руйнувала відбір кандидатів. які могли б очолити Констукторське бюро", - припустив нардеп.

Нагадаємо, 18 жовтня у Верховній Раді лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що конструктор КБ "Південний" Дегтярьов буде звільнений, і за конкурсом на посаду гендиректора Бюро збираються призначити людину, яка жодного дня не працювала в цій галузі. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада