Тетерук "забрав назад" свої вибачення перед Кужель

Зі сторінки народного депутата "Народного фронту" Андрія Тетерука у "Фейсбуці" зник пост із вибаченнями перед Олександрою Кужель, яку депутат вдарив пляшкою по голові

Пост був розміщений депутатом вчора ввечері, коли стався цей інцидент. Однак станом на цю хвилину запису із вибаченнями уже немає, передає depo.ua.

Тетерук "забрав назад" свої вибачення перед Кужель - фото 1

"Хід подій буває жахливо непередбачуваним. Під час спілкування з Олександрою Кужель випадково стався конфлікт, за який публічно приношу свої вибачення. Повірте, незважаючи на емоції, які сьогодні вирують, я щиро каюся", - йшлося в тексті поста Тетерука.

Тетерук "забрав назад" свої вибачення перед Кужель - фото 2

Нагадаємо, 5 листопада народний депутат Андрій Тетерук вдарив скляною пляшкою по голові нардепа від "Батьківщини" Олександру Кужель в будівлі Верховної Ради. У "Батьківщині" заявили, що лікарі діагностували у Кужель струс мозку. Вона була госпіталізована. 

 У "Батьківщині" заявили, що не братимуть участі у засіданнях Верховної Ради, поки Тетерук залишатиметься нардепом, а також закликали ГПУ негайно зробити подання про позбавлення Тетерука депутатської недоторканості та заарештувати його. 

Представник МВС Артем Шевченко розповів, що за фактом конфлікту нардепів відкриють кримінальну справу, попередня кваліфікація - нанесення легких тілесних ушкоджень.

 Тетерук заявив, що вдарив Кужель пляшкою по голові для самооборони.

У "Батьківщині" вважають, що конфлікт між нардепами вкрай негативно позначиться на взаєминах в коаліції

Читайте також: Оприлюднено фото "травмованої" Кужель та пляшки, що стала "знаряддям злочину"