Терористи заговорили про можливий зрив перемир'я і поставили Києву ультиматум

Мінські домовленості будуть зірвані, якщо Верховна Рада України до 14 березня не визначить перелік районів Донбасу, на які поширюється особливий порядок місцевого самоврядування
Depo.Влада
13 березня 2015 09:21
ФОТО: depo.ua
Терористи заговорили про можливий зрив перемир
Терористи заговорили про можливий зрив перемир'я і поставили Києву ультиматум

Про це російському пропагандистському каналу Russia Today заявив т.зв. «віце-спікер Народної ради ДНР» Денис Пушилін, передає depo.ua.

«Ми знаходимося на межі того, що мінський процес буде зірвано, і комплекс заходів з виконання Мінських угод, підписаних 12 лютого, буде дезавуйований. Справа в тому, що невід'ємною частиною комплексу заходів є політичне врегулювання конфлікту, і це врегулювання має чітку покрокову хронологію», - заявив Пушилін.

За його словами, Верховна Рада повинна до 14 березня прийняти рішення, в якому буде оприлюднено перелік тих районів Донецької та Луганської областей, на які поширюється особливий статус.

«Києву за фактом залишилося 24 години для того, щоб виконати свою частину зобов'язань», - повідомив Пушилін.

Нагадаємо, згідно з Мінськими домовленостями, постанову Верховної Ради про визначення меж територій Донбасу з особливим статусом повинні були прийняти протягом 30 днів з дня підписання документа, тобто до 14 березня.

Вчора в Адміністрації президента України заявили, що Рада може прийняти відповідну постанову на наступному тижні.

При цьому вчора на своєму засіданні РНБО визначила межі районів Донбасу з особливим статусом.