Терористи розповіли, коли прийде четвертий гумконвой Путіна

Самопроголошена «Луганська народна республіка» чекає прибуття наступного гуманітарного конвою з Росії в жовтні
Depo.Влада
29 вересня 2014 11:47
ФОТО: depo.ua
Терористи розповіли, коли прийде четвертий гумконвой Путіна
Терористи розповіли, коли прийде четвертий гумконвой Путіна

Про це заявив «голова ЛНР» Ігор Теслярський, пишуть «РІА Новини», передає ДеПо.

«Конкретної, жорсткої дати немає, але ми знаємо, що це буде в жовтні», - повідомив Теслярський журналістів.

За словами Теслярського, невизначеність точної дати відправки гуманітарного конвою в Луганськ пов'язана з тим, що є багато чинників, що впливають на перехід конвою через кордон, комплектацію необхідних товарів, їх перевірку. Крім того, Теслярський зазначив, що в «ЛНР» чекають, що в новому російському гуманітарному конвої будуть будівельні матеріали, необхідні для відновлення зруйнованих військовими діями об'єктів.

Як повідомляв ДеПо, замголови МНС РФ Володимир Степанов заявив, що Росія готує четвертий конвой гуманітарної допомоги південному сходу України. До цього Росія вже тричі відправляла гуманітарні конвої в ці потерпілі від бойових дій регіони - два доставили допомогу в Луганськ, один - в Донецьк. Степанов раніше зазначав, що допомоги, що поставляється, вистачає на два-три тижні, тому її треба доставляти туди регулярно.

Нагадаємо, за інформацією керівника групи «Інформаційний спротив» Дмитра Тимчука, з останнім «гуманітарним конвоєм» з РФ на Донбас прибули станції РЕБ (радіоелектронної боротьби) і радіотехнічної розвідки, а також боєприпаси, які розвантажувалися на складах як «ДНР», так і «ЛНР».