Терористи не проведуть на захоплених територіях свої вибори - Порошенко

Вибори до місцевих органів влади окремих районів Донецької та Луганської областей повинні відбутися за чинним українським законодавством, зазначає президент України Петро Порошенко
Терористи не проведуть на захоплених територіях свої вибори - Порошенко
Терористи не проведуть на захоплених територіях свої вибори - Порошенко

Про це повідомляє офіційний сайт глави держави, передає ДеПо.

«На поки що підконтрольних бойовикам територіях мають відбутися вибори місцевих органів влади. Але не ті, які намагаються проголосити терористи. А тільки ті, які передбачені українськими законами, повністю відповідають українським правилам і законам, що відбудуться під наглядом ОБСЄ та інших європейських, міжнародних організацій та структур», - підкреслив глава держави у своєму зверненні, зазначивши, що вони повинні бути визнані світовим співтовариством як прозорі і демократичні.

Саме легітимні та чесні вибори в органи місцевої влади можуть стати шляхом до деескалації конфлікту і політичного врегулювання ситуації на Донбасі, переконаний Порошенко.

Президент зазначив, що в тих районах, містах і селах, де відновлена українська влада, поступово налагоджується їхня життєдіяльність. «Там платять зарплати і пенсії. Там є вода, світло, тепло. Там працюють школи, дитячі садки. Там налагоджується нормальне життя», - зауважив він.

Глава держави зазначив, що поставив перед новими керівниками Донецької та Луганської областей Олександром Кіхтенком та Геннадієм Москалем завдання «у повній мірі відновити роботу всіх органів державної влади в кожному звільненому місті та селі».