Терористи не проведуть на захоплених територіях свої вибори - Порошенко

Вибори до місцевих органів влади окремих районів Донецької та Луганської областей повинні відбутися за чинним українським законодавством, зазначає президент України Петро Порошенко
Depo.Влада
13 жовтня 2014 08:07
ФОТО: depo.ua
Терористи не проведуть на захоплених територіях свої вибори - Порошенко
Терористи не проведуть на захоплених територіях свої вибори - Порошенко

Про це повідомляє офіційний сайт глави держави, передає ДеПо.

«На поки що підконтрольних бойовикам територіях мають відбутися вибори місцевих органів влади. Але не ті, які намагаються проголосити терористи. А тільки ті, які передбачені українськими законами, повністю відповідають українським правилам і законам, що відбудуться під наглядом ОБСЄ та інших європейських, міжнародних організацій та структур», - підкреслив глава держави у своєму зверненні, зазначивши, що вони повинні бути визнані світовим співтовариством як прозорі і демократичні.

Саме легітимні та чесні вибори в органи місцевої влади можуть стати шляхом до деескалації конфлікту і політичного врегулювання ситуації на Донбасі, переконаний Порошенко.

Президент зазначив, що в тих районах, містах і селах, де відновлена українська влада, поступово налагоджується їхня життєдіяльність. «Там платять зарплати і пенсії. Там є вода, світло, тепло. Там працюють школи, дитячі садки. Там налагоджується нормальне життя», - зауважив він.

Глава держави зазначив, що поставив перед новими керівниками Донецької та Луганської областей Олександром Кіхтенком та Геннадієм Москалем завдання «у повній мірі відновити роботу всіх органів державної влади в кожному звільненому місті та селі».