Терористи пригрозили Україні ескалацією, якщо з полону не звільнять "народних міліціонерів" з ГРУ

Бойовики "ЛНР" вимагають звільнити затриманих біля Щастя на Луганщині військових, яких вони називають "бійцями Народної міліції"
Depo.Влада
18 травня 2015 18:24
ФОТО: depo.ua

Про це заявив один із ватажків бойовиків "ЛНР", так званий перший заступник командувача "Народної міліцією" Сергій Козлов, передає depo.ua.

"Відповідно до шостого пункту підписаних українським президентом Мінських домовленостей і щоб уникнути ескалації обстановки у регіоні, вимагаємо негайного повернення наших товаришів Олександра Алєксандрова та Євгена Єрофєєва", - наголосив він і пригрозив наслідками у випадку "продовження знущань над товаришами".

За словами Козлова, "бійці народної міліції" не з чуток знають методи, що застосовуються СБУ для вибивання потрібних свідчень, після яких багато наших бойових товаришів стали довічними інвалідами".

Натомість він розповів, що бойовики "завжди намагалися підкреслено гуманно ставитися до всіх захоплених на території "ЛНР" представників супротивника".

"Хотів би підкреслити, що мова йде не тільки про військовослужбовців української армії, а й про учасників українських каральних батальйонів, серед яких було достатньо іноземних громадян. Всім їм надавалася негайна допомога, після чого вони поверталися до своїх домівок", - зазначив Козлов.

Водночас у СБУ спростували заяву "ЛНРівців" про "бійців народної міліції ЛНР" і запевнили, що українські військові захопили росіян.

Мітки: