Тернопільські аграрії вийшли на мітинг проти корумпованих податківців

Більш ста пятидесяти людей прийшли пікетувати будівлю Головного управління ДФС в Тернопільській області
Depo.Влада
7 листопада 2016 18:17
ФОТО: depo.ua

Підтримати протестуючих, які вимагали припинити тиск на аграріїв Тернопільщини приїхав і "Автомайдан" з Києва.

Тернопільські аграрії вийшли на мітинг проти корумпованих податківців - фото 1

Голова громадської організації "Автомайдан Київ" і член Люстраційний комітету Дмитро Короп заявив, що фіскальна служба своїми незаконними діями і "замовними" переслідуваннями заганяє сільське господарство в глухий кут, пишуть "Українські новини".

Нагадаємо, раніше журналісти вже оприлюднили інформацію про чиновників податкової поліції і ДФС Тернопільщини, які роз'їжджають на шикарних автомобілях і живуть в будинках-палацах. Зокрема, люди, які причетні до відкриття кримінального провадження проти Підгаєцького сільськогосподарського підприємства - це Дума Віталій Романович - перший заступник начальника ГУ ДФС в Тернопільській області у 2015 році не пройшов Люстраційний перевірку, як це передбачено законом, очолював відділ внутрішньої безпеки в ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області в 2013 році, чим порушив п.6 ч.1 ст 2 Закону "Про очищення влади".

Крім того, у протестувальників виникло чимало запитань до старшого слідчого з особливо важливих справ відділу кримінальних розслідувань слідчого управління фінансових розслідувань Артуру Хомицький. Чиновник не вказав у своїй декларації одну зі своїх квартир. Крім того, не задекларував міліціонер і шикарне авто.

Тернопольські аграрії вийшли на мітинг проти корумпованих податківців - фото 1

Тернопольські аграрії вийшли на мітинг проти корумпованих податківців - фото 2

Ще один фігурант скандалу - Гуль Володимир Ігорович, прокурор відділу прокуратури Тернопільської області, в декларації не вказує про наявність нерухомого майна, хоча багато земельних ділянок і будинок площею 365 м.кв. зареєстровані на родичів. А ось в Єдиному реєстрі судових рішень існує судовий наказ, в якому вказується про заборгованість чиновника по оплаті за утримання будинку та прибудинкової території все ж на його ім'я. Однак у прокурора є аж 2 автомобілі: Mitsubishi Pajero Sport (2007 р.в.) і КIA Soul (2011 р.в.).

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада