Терещенко нікого не виштовхував, але журналістку регіонала Деркача просив вийти

Мер Глухова Мішель Терещенко розповів depo.ua свою версію інциденту із журналісткою

"Під час виборчої кампанії (і це легко перевірити, прочитавши цю газету), газета "Неделя" написала багато перекручувань проти мене і було опубліковано багато "чорного піару". Вони працювали по замовленню їхнього власника, депутата Андрія Леонідовича Деркача, щоб дискредитувати мене перед виборцями у Глухові", - заявив Терещенко у коментарі depo.ua

За його словами, у день останнього засідання, який не був публічним, на подію прийшла Оксана Коваленко, головний редактор газети "Неделя".

"Мій юрист мерії, який є частиною існуючої команди, дав мені документ, який показує, що Акредитації журналістам давали востаннє у мерії Глухова 15 лютого 2007 і тільки на 2007 рік", - наголошує мер Глухова.

На базі цього документа він попросив Оксану Коваленко вийти з приміщення, де відбувалася сессія.

"Я розмовляв з нею, і не використовув жодної сили, як вона пізніше сказала, і вона вийшла з кімнати дуже швидко, і цьому було багато свідків - це було дуже далеко від скандалу і в той час ніхто навіть не звернув особливої уваги на цю ситуацію", - зазначає Терещенко.

Журналістка, припускає мер Глухова, ймовірно, отримала пізніше інструкції від свого власника Андрія Деркача, щоб спровокувати скандал.

"Я хочу привернути вашу увагу, що "Неделя" не є звичайною газетою, а насправді є політично заангажованим виданням, яке працює тільки для Андрія Деркача.
Передвиборна кампанія в Глухові, на думку таких поважних організацій як ОБСЄ та ОПОРА, а також на думку не менше шанованих мною глухівчан, була дуже непростою. У цьому "заслуга" в тому числі і газети "Неделя", яка на думку глухівчан, писала про мене статті, доносячи людям недостовірну та перекручену інформацію", - наголошує Терещенко.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, глухівський міський голова, застосувавши силу, видалив журналістку з апаратної наради.

Колеги журналістки написали відкритого листа Мішелю Терещенку, в якому вимагали вибачень перед "виштовханою журналісткою". Також медійники звинуватили мера у вибірковому ставленню до представників ЗМІ.

Більше політичних новин читайте у розділі Влада.depo.ua.