Терещенко нікого не виштовхував, але журналістку регіонала Деркача просив вийти

Мер Глухова Мішель Терещенко розповів depo.ua свою версію інциденту із журналісткою
Depo.Влада
18 листопада 2015 10:45
ФОТО: depo.ua

"Під час виборчої кампанії (і це легко перевірити, прочитавши цю газету), газета "Неделя" написала багато перекручувань проти мене і було опубліковано багато "чорного піару". Вони працювали по замовленню їхнього власника, депутата Андрія Леонідовича Деркача, щоб дискредитувати мене перед виборцями у Глухові", - заявив Терещенко у коментарі depo.ua

За його словами, у день останнього засідання, який не був публічним, на подію прийшла Оксана Коваленко, головний редактор газети "Неделя".

"Мій юрист мерії, який є частиною існуючої команди, дав мені документ, який показує, що Акредитації журналістам давали востаннє у мерії Глухова 15 лютого 2007 і тільки на 2007 рік", - наголошує мер Глухова.

На базі цього документа він попросив Оксану Коваленко вийти з приміщення, де відбувалася сессія.

"Я розмовляв з нею, і не використовув жодної сили, як вона пізніше сказала, і вона вийшла з кімнати дуже швидко, і цьому було багато свідків - це було дуже далеко від скандалу і в той час ніхто навіть не звернув особливої уваги на цю ситуацію", - зазначає Терещенко.

Журналістка, припускає мер Глухова, ймовірно, отримала пізніше інструкції від свого власника Андрія Деркача, щоб спровокувати скандал.

"Я хочу привернути вашу увагу, що "Неделя" не є звичайною газетою, а насправді є політично заангажованим виданням, яке працює тільки для Андрія Деркача.
Передвиборна кампанія в Глухові, на думку таких поважних організацій як ОБСЄ та ОПОРА, а також на думку не менше шанованих мною глухівчан, була дуже непростою. У цьому "заслуга" в тому числі і газети "Неделя", яка на думку глухівчан, писала про мене статті, доносячи людям недостовірну та перекручену інформацію", - наголошує Терещенко.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, глухівський міський голова, застосувавши силу, видалив журналістку з апаратної наради.

Колеги журналістки написали відкритого листа Мішелю Терещенку, в якому вимагали вибачень перед "виштовханою журналісткою". Також медійники звинуватили мера у вибірковому ставленню до представників ЗМІ.

Більше політичних новин читайте у розділі Влада.depo.ua.