Тендер на впровадження 4G-частоти в Україні проведуть через два роки, - Кабмін

Кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо впровадження системи рухомого зв'язку четвертого покоління 4G, згідно з яким тендер на отримання частот з використанням технології LTE проведуть у грудні 2017 року
Depo.Влада
30 листопада 2015 19:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт Кабміну. 

Згідно з розпорядженням Кабміну №1232 від 11 листопада, до кінця року має бути схвалене технічне завдання на виконання науково-дослідної роботи щодо заходів по впровадженню 4G, а також повинна бути відібрана іноземна компанія-консультант, яка проведе це дослідження.

Укладення договору заплановано на грудень.

У той же час в період з листопада поточного року по червень 2017 року повинен бути виконаний і затверджений план по звільненню частот в діапазоні 790-862 МГц від радіоелектронних засобів радіомовної служби (телебачення) для впровадження на них технології LTE. На червень 2017 року також намічено звільнення частот в діапазоні 694-790 МГц і вжиття заходів щодо забезпечення електромагнітної сумісності та спільної роботи радіоелектронних засобів спеціальних користувачів і загальних користувачів технології LTE.

На грудень 2017 року уряд запланував проведення рефармінгу (перерозподілу частот) і впровадження технологічної нейтральності на основі специфікацій 3G.

Остаточно план буде виконаний, коли в грудні 2017 року буде проведений тендер, який забезпечить "суб'єктам ринку телекомунікацій на конкурентній основі право на користування радіочастотами з використанням технології LTE, в тому числі і пакетами в різних діапазонах, переможцями якого будуть визнані учасники, що виконали всі умови і запропонували найбільшу ціну за відповідну лінію".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада