Телеканали вже ретушують портрети Путіна в російських серіалах, - Герасим'юк

Українські телеканали в пошуку шляхів обійти закон про заборону російського кіно навість заритушовують у серіалах портрети президента Росії Володимира Путіна
Depo.Влада
28 вересня 2015 12:08
ФОТО: depo.ua

Канали також відрізають титри на російських серіалах, аби неможливо було визначити рік виробництва, сказала в інтерв'ю   Deutsche Welle голова Нацради з телерадіомовлення Ольга Герасим'юк, передає depo.ua.

"Кожен серіал - це гроші. Зняти якісне кіно - дорого і затратно по часу, а власники телеканалів не хочуть особливо витрачатись і знімати українське, оскільки у них на складах сотні уже закуплених дешевих російських кінострічок", - сказала Герасим'юк.

Крім цього, експерти відзначають, що як російські, так і українські продакшн-студії почали знімати "розмите" кіно - без чіткого зазначення географічних назв, без прив'язки до конкретних суспільних проблем, аби можна було продати свій телепродукт на російському та українському ринках.

Нагадаємо, що 4 серпня 2014 року, коли набрав чинності з Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України", Державне агентство України з питань кіно опублікувало повний список із 162 російських фільмів та серіалів, які заборонені для показу.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.