Телеканал Льовочкіна поскаржився до СБУ, що їх сигнал «глушать»

Радник глави СБУ Маркіян Лубківський заявив, що хтось цілеспрямовано глушить сигнал телеканалу «Інтер»
Телеканал Льовочкіна поскаржився до СБУ, що їх сигнал «глушать»
Телеканал Льовочкіна поскаржився до СБУ, що їх сигнал «глушать»

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає ДеПо.

«До нас звернувся телеканал «Інтер» з проханням допомогти розібратися в чому причина перешкод у ефірі, які систематично виникають на телеканалі під час програм «Подробиці»,«Подробиці тижня» і ток-шоу «Чорне дзеркало». Розібралися. Так от. Нами отримано інформацію про атаки, починаючи з 28 серпня, на супутник АМОС, який забезпечує ретрансляцію програм телеканалу «Інтер», - написав він.

Лубківський також повідомив, що блокування роботи здійснюється радіовипромінюванням потужністю 500 Вт у напрямку села Калинівка Київської області, де розташований передавач супутникового обладнання ПрАТ «​​Телеканал «Інтер».

«Джерело випромінювання знаходиться на південно-західному кордоні України. Не виключено - на території Придністровської Молдавської Республіки», - повідомив радник Наливайченка.

За його інформацією, джерело випромінювання зараз шукають співробітники СБУ разом зі спеціалістами Державного центру радіочастот.

Як відомо, співвласниками телеканалу «Інтер» є бізнесмен Дмитро Фірташ і голова адміністрації президента Сергій Льовочкін.

 

Мітки сбу Интер