Телеканал Льовочкіна поскаржився до СБУ, що їх сигнал «глушать»

Радник глави СБУ Маркіян Лубківський заявив, що хтось цілеспрямовано глушить сигнал телеканалу «Інтер»
Depo.Влада
30 вересня 2014 18:05
ФОТО: depo.ua
Телеканал Льовочкіна поскаржився до СБУ, що їх сигнал «глушать»
Телеканал Льовочкіна поскаржився до СБУ, що їх сигнал «глушать»

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає ДеПо.

«До нас звернувся телеканал «Інтер» з проханням допомогти розібратися в чому причина перешкод у ефірі, які систематично виникають на телеканалі під час програм «Подробиці»,«Подробиці тижня» і ток-шоу «Чорне дзеркало». Розібралися. Так от. Нами отримано інформацію про атаки, починаючи з 28 серпня, на супутник АМОС, який забезпечує ретрансляцію програм телеканалу «Інтер», - написав він.

Лубківський також повідомив, що блокування роботи здійснюється радіовипромінюванням потужністю 500 Вт у напрямку села Калинівка Київської області, де розташований передавач супутникового обладнання ПрАТ «​​Телеканал «Інтер».

«Джерело випромінювання знаходиться на південно-західному кордоні України. Не виключено - на території Придністровської Молдавської Республіки», - повідомив радник Наливайченка.

За його інформацією, джерело випромінювання зараз шукають співробітники СБУ разом зі спеціалістами Державного центру радіочастот.

Як відомо, співвласниками телеканалу «Інтер» є бізнесмен Дмитро Фірташ і голова адміністрації президента Сергій Льовочкін.