Телеканал «Дождь» не пустили до Криму

Телеканалу «Дождь» відмовили у входженні в третій мультиплекс в Криму і Севастополі
Depo.Влада
8 грудня 2014 23:01
ФОТО: depo.ua
Телеканал «Дождь» не пустили до Криму
Телеканал «Дождь» не пустили до Криму

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила гендиректор телеканалу Наталя Сіндєєва, передає ДеПо.

«Мабуть, у «Дождя» недостатньо соціальної відповідальності, раз нам відмовили у входженні в третій мультиплекс в Криму», - написала вона.

Сіндєєва також повідомила, що до свого повідомлення вона доклала скан листа від Мінкомзв'язку, в якому відомство пояснило «Дождю», що в третій мультиплекс російські телеканали увійшли в умовах особливого статусу Кримського півострова на перехідний період.

«Критеріями формування складу мультиплексу були переваги місцевого населення і соціальна відповідальність телеканалів, які взяли на себе організацію мовлення», - йдеться в листі Мінкомзв'язку, передає INTERFAX.RU.

Сіднєєва уточнила, що спроба «Дождя» увійти в третій мультиплекс в Криму була зроблена, в тому числі для того, щоб зберегти рекламу в ефірі.

Згідно з даними РТРМ (Російська телевізійна радіомовна мережа), мовлення цифрового ефірного телебачення на території Севастополя і півострова Крим розпочалося 1 липня. На території Криму будуть віщати три мультиплекси. В перший входять 10 федеральних каналів, серед яких Первый канал, Россия-1, Россия-2, НТВ, Пятый канал, Россия-Культура, Россия-24, Карусель, ТВЦ и ОТР.

В другому мультиплексі також 10 каналів: Рен-ТВ, СТС, ТНТ, Домашний, ТВ-3, Звезда, Мир, Спас и Муз-ТВ.

Третій мультиплекс буде регіональним і включить в себе такі телеканали, як «Пятница», «Перец», «Москва-24», LifeNews та інші.