Татарофоб Аксьонов душить кримськотатарський телеканал «за екстремізм»

Кримськотатарський телеканал АТР звинувачують в екстремізмі
Depo.Влада
24 вересня 2014 11:42
ФОТО: depo.ua
Татарофоб Аксьонов душить кримськотатарський телеканал «за екстремізм»
Татарофоб Аксьонов душить кримськотатарський телеканал «за екстремізм»

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив кримський журналіст Шевкет Наматуллаєв, передає ДеПо.

За його інформацією, на адресу керівництва телеканалу сьогодні надійшов лист з Центру протидії екстремізму, в якому сказано, що Управління Роскомнагляду по Криму і Севастополю проінформувало МВС про те, що АТР «наполегливо закладає думку про можливі репресії за національною і релігійною ознакою, сприяє формуванню антиросійської громадської думки, навмисно розпалює серед кримських татар недовіру до влади та її дій, що побічно несе загрозу екстремістської діяльності».

«На цій підставі у АТР вимагають надати всі правовстановлюючі документи і список осіб, офіційно працевлаштованих на телеканалі», - пише він.

Нагадаємо, проголошений Путіним глава Криму Сергій Аксьонов продовжує цькування кримських татар, налаштовуючи проти них росіян. Так, в інтерв'ю «Коммерсанту» він заявив, що в день жалобних мітингів кримських татар жителі півострова боялися відпускати дітей до школи. «Закривали всі магазини. Кримські татари, особливо молоді, йшли натовпом, зухвало себе поводили, їздили з кримськотатарськими прапорами, реально намагалися морально принизити росіян», - сказав він.