Тарута розповів про територіальні домовленості з бойовиками

Колишній губернатор Донецької області та новообраний депутат Верховної Ради Сергій Тарута не розуміє, чому українські війська утримують донецький аеропорт
Depo.Влада
29 жовтня 2014 10:54
ФОТО: depo.ua
Тарута розповів про територіальні домовленості з бойовиками
Тарута розповів про територіальні домовленості з бойовиками

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на «Комерсант».

За його словами, ніякої цінності цей об'єкт собою більше не становить, але при цьому раніше була досягнута домовленість стосовно його обміну на інші захоплені бойовиками території.

«Причому була домовленість, що спочатку нам поступаються, а потім ми віддаємо аеропорт. Я так розумію, віддавати не хочуть і тому наступають кожен день на аеропорт. Тільки навіщо він потрібний, якщо там знищена вся інфраструктура і він непридатний для будь-яких польотів», - сказав він.

Екс-глава Донецької ОДА уточнив, що ще раніше велися переговори про повернення Україні контролю над Новоазовськом в обмін на якісь території на півночі Донецької області.

«Це були переговори ще півторамісячної давності. Розглядався варіант, що Новоазовськ нам віддадуть, а частину територій на півночі отримають. Потім мова йшла про те, щоб ми поступилися аеропортом. Я не розумію, чому відмовляються нагорі, але такі переговори є, вони були, про це домовилися, але чомусь не хочуть поступатися з цього боку», - заявив Тарута.