Тарута розкритикував закон про особливий статус територій Донбасу

Губернатор Донецької області Сергій Тарута розкритикував закон про особливий порядок місцевого самоврядування на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, прийнятий Верховною Радою 16 вересня
Depo.Влада
17 вересня 2014 08:00
ФОТО: depo.ua
Тарута розкритикував закон про особливий статус територій Донбасу
Тарута розкритикував закон про особливий статус територій Донбасу

Як пише 0629.com.ua, в ході прес-конференції він заявив, що не уявляє, як реалізувати цей закон і що йому як губернатору потрібно робити після його прийняття, передає ДеПо.

Серед основних претензій чиновника - відсутність опису чітких кордонів особливої ​​зони. Не перераховані населені пункти, на території яких буде діяти новий закон. Тому зараз йдуть військові дії і ДНР намагається захопити нові території. Не зрозуміло, як має бути облаштована межа цих територій з іншою частиною України, хто контролюватиме російсько-український кордон. У губернатора як мінімум 50 питань до цього закону.

Не розроблені положення, як проводити вибори до місцевих рад, які, нагадаємо, мають відбутися на окупованих територіях 7 грудня 2014. Законом в принципі не описаний механізм реалізації його положень. «На тому боці його теж скептично сприймають», - зазначив губернатор Донеччини.

Тарута висловив думку, що цей закон, прийнятий для виконання мінських домовленостей, швидше, декларація, і він, безумовно, потребує доопрацювання.
Ці закони повинні обговорюватися як на місцевому, так і на міжнародному рівні. І в підписанні документів повинні брати участь президенти РФ, Америки та країн Європи, - зазначив губернатор.