Тарута розповів, як познайомився з «руденьким» Ахметовим в «осиному гнізді»

Екс-губернатор Донецької області та співвласник корпорації «ІСД» Сергій Тарута розповів про обставини свого знайомства з Рінатом Ахметовим
Depo.Влада
6 січня 2015 12:37
ФОТО: depo.ua
Тарута розповів, як познайомився з «руденьким» Ахметовим в «осиному гнізді»
Тарута розповів, як познайомився з «руденьким» Ахметовим в «осиному гнізді»

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на LB.ua.

За словами Тарути, знайомство відбулося на початку 90-х, а зустріч ініціював найвпливовіший на той момент бізнесмен Донецької області Євген Щербань.

«Женя Щербань запросив мене на зустріч - «поговорити щодо металургії». А мені кажуть: «Куди ти їдеш - це ж осине гніздо». Але поїхав. Там був Рінат - руденький такий, молоденький. Був там й Алік Грек. І вже тоді я побачив величезну різницю в підходах. Щербаня вже тягнуло на політику - він зрозумів, що можна конвертувати політичний вплив у гроші», - розповів Тарута.

За його словами, впливовий на той час бізнесмен Алік Грек «мислив ще категоріями заправок, баз, магазинів». «А Рінат мислив глобально: як зв'язати шахти з заводами, а як вибудувати виробничий ланцюг. Я йому говорив про необхідність злиття двох меткомбінатів у Маріуполі для синергії. Ми говорили про такі речі, про які багато хто ще й не замислювся», - сказав співвласник «ІСД».

Зазначимо, що і Щербаня, і Аліка Грека (Ахать Брагін) незабаром вбили.

Як повідомляв depo.ua, раніше Тарута заявив, що «ВО «Свобода» фінансували колишній голова АП при Януковичі Андрій Клюєв, губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський, а також Росія для «протиотруту» від Блоку Юлії Тимошенко.