Тарута передав НАБУ докази зловживань Гонтаревої

Народний депутат Сергій Тарута сьогодні навідався до Національного антикорупційного бюро України, щоб розповісти про зловживання керівництва Нацбанку

Про деталі бесіди зі співробітниками НАБУ він розповів журналістам, передає Depo.ua.

"Це була бесіда. було бажання детектива детальніше розібратися в суті звинувачень. також я поінформував, що є реальні порушення і Гонтаревою (голова НБУ, - ред.), і Рожковою (заступниця Гонтаревої, ред.) закону щодо протидії корупції як конфлікт інтересів, а це вже кримінальна стаття, яку суд визнав акціонером "Платинумбанку...Також я звернув уваге на електронні декларації Гонтаревої, які не показали наявність реального конфлікту інтересів, а в неї прямий конфлікт інтересів, поки з нею не розрахуються власники банку  ICU , який володіє 100% банку "Авангард". Це означає, що у неї прямий конфлікт інтересів", - сказав Тарута.

Крім того, за його даними, Гонтарева порушила статті згаданого закону стосовно заборгованості третіх осіб. "Поки з нею не розрахувались, вона мала показати ці суми в цій статті. також не показана вся сума угоди, адже податки мають бути виплачені за нашим законодавством за першою подією. Також ми не бачимо по її декларації, що суми виплачених податків відповідають її декларації. Тобто це пряме порушення закону про протидію корупції. Слідчий це записав і по відношенню до Рожкової, і по відношенню до Гонтаревої", - розповів нардеп.

Він також повідомив, що передав детективам НАБУ брошуру "Загроза економічній безпеці України" про зловживання з боку голови Нацбанку.

Нагадаємо, що нардеп Сергій Тарута на щорічних зборах МВФ, які відбулись 6-10 жовтня у Вашингтоні, роздавав брошуру про голову Нацбанку під назвою "Загроза економічній безпеці України".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook