Тандіт: Савченко ніколи не погодиться, щоб її обміняли на дорогу до Криму

Радник СБУ Юрій Тандіт вважає пропозиції Росії обміняти нардепа Надію Савченко на дорогу до Криму безглуздими
Depo.Влада
21 березня 2016 17:05
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив у ефірі 112, передає depo.ua.

"В кінці 2014 року ми ,використовуючи всі канали доставки інформації, спілкувалися з усіма учасниками переговорів. Серед них і один з так званих довірених осіб, який представляв лідера сусідньої держави в 2012 році під час президентських перегонів. Ми говорили по телефону, з тих пір ми іноді з ним листуємося. Він дуже делікатно на питання про звільнення українських заручників підняв тему нашого героя - Наді Савченко. Він сам натякнув про можливість створення такого собі шляхопроводу по якому будуть доставлятися вантажі, пересуватися люди з боку Ростовської області в сторону Криму.

Зрозуміло, що будь-якій адекватній людині такі умови здаються божевільними. Надія Савченко ніколи б не погодилася, що б її свобода була пов'язана з Херсонською, Запорізькою та Миколаївською областями, це зрозуміло. Інше питання, що це приклад того, що з нами намагаються вести діалог з позиції сили і коли ти говориш по суті, про звільнення людей, нам пропонують безглузді варіанти. Ми розуміємо в чому суть питання і як вони ставляться до наших хлопців ", - розповів Тандит.

Нагадаємо, що сьогодні стало відомо, що російська влада готова обміняти українську льотчицю і нардепа Надію Савченко на шляхопровід в анексований Крим.


  

Читайте також: Оголошення вироку Савченко (ХРОНІКА)

Більше новин про політичне життя України читайте н