Тальявіні: Дати наступних переговорів у Мінську вже відомі (ФОТО)

Конкретні дати наступних мінських переговорів відомі, але поки не готові озвучені
Depo.Влада
2 червня 2015 19:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявила журналістам спеціальний представник ОБСЄ в тристоронній контактній групі щодо Донбасу Хайді Тальявіні, повідомляє "Белта".

"Робота йде добре. Конкретні дати наступної зустрічі теж є, але я поки їх не розголошую. Вони повинні бути узгоджені в рамках тристоронньої групи", - зазначила Тальявіні.

Вона також уточнила, що "з деяких питань було віддано перевагу відкласти обговорення на більш тривалий термін".

Крім того вона заявила, що обговорення контактної групи по врегулюванню ситуації в Донбасі пройшло в конструктивному руслі та в багатьох темах досягли консенсусу. 
"Всі чотири підгрупи працювали сьогодні над порядком денним. Вони обговорювали питання в конструктивному руслі та в багатьох темах досягли консенсусу", - повідомила Тальявіні.

При цьому всі проблеми, які обговорюються на зустрічах, не можна вирішити протягом одного засідання. "Політична підгрупа обговорює проведення виборів на Донбасі, у робочої групи з безпеки теж дуже серйозні питання на порядку денному - припинення вогню, відведення озброєння. Звичайно, ці питання не можна вирішити за один день, але робота йде", - повідомила вона.

Тальявіні: Дати наступних переговорів у Мінську вже відомі (ФОТО) - фото 1